Верифицированный профиль
4
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 дня назад
Фахівець з продажу нерухомості у Львові та передмісті. Переходь за посиланням у мій Instagram — там відео усіх актуальних обʼєктів та анонсів !

Продажа квартир (2)

  • 240 000 $
    3 069 $/м²

    Кульпарковская ул. (Кульпарківська), 93 к5

    2 комнаты
    78 / 30 / 25 м²
    этаж 8 из 16
    2026 год постройки
    6 дней назад
    Продаж ексклюзивної дизайнерської 2 кім. квартири | м. Львів ЖК «Парус Сіті» | вул. Кульпарківська 5 будинок | 8 поверх Не кутова Площа - 78,2 м2 Санвузлів - 2 Будинкова котельня + резервний електричний котел Водяний підігрів підлоги у всій квартирі Кварц вініл на підлозі Пралка/сушарка - Siemens Італійський мармуровий керамограніт Дорогі меблі та побутова техніка Багато сценаріїв дизайнерського освітлення Помешкання належить до елітного класу Ціна - 240 000$ За деталями або для огляду - звертайтесь.
    Риелтор
  • 68 500 $
    878 $/м²

    Павла Тичини ул., 9

    2 комнаты
    78 / 43 / 20 м²
    этаж 5 из 5
    2020 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж двокімнатної квартири в Зимній Воді, всього 3 хв від Епіцентру та Метро ЖК «Сонячний край» | вул. Тичини, 9 Площа 78 м2 | поверх 5 (+ мансарда) Зданий в 2020 році і заселений цегляний будинок з індивідуальним газовим опаленням. Красива прибудинкова територія і доглянуті підʼїзди. Отримане право власності. Шикарна інфраструктура з садочками та школами, також неподалік будується великий спортивний комплекс. Мінімаркети, супермаркети, аптеки - все поряд. Квартира складається з двох окремих кімнат, двох санвузлів і просторої кухні 19,7 м2. Крім того є ще мансарда, яку можна облаштувати і зробити дворівневу квартиру. Встановлені якісні склопакети з яких відкриваються чудові краєвиди...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.